Lista aktualności Lista aktualności

IV Mistrzostwa Leśników o puchar Dyrektora RDLP w Łodzi w Tenisie Stołowym

W dniu 20 października 2017 roku odbyły się IV Mistrzostwa Leśników o puchar Dyrektora RDLP w Łodzi w Tenisie Stołowym zorganizowane przez RDLP Łodzi, ZO SITLID Łodzi, Koło SITLiD w Łącku i Nadleśnictwo Łąck.

Do Mistrzostw w tenisie stołowym przystąpiło 29 zawodników. Mecze rozgrywane były w grupach, a następnie w ramach systemu pucharowego na hali sportowej w Łącku. Poziom zawodów został oceniony przez sędziów i kibiców na bardzo wysoki. Podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera sportowo – koleżeńska.

1 miejsce w kategorii indywidualnej po raz czwarty z rzędu wywalczył Tomasz Wrzalik – Nadleśniczy Nadleśnictwa Radomsko, 2 miejsce zdobył - Arkadiusz Jaskuła z Nadleśnictwa Płock, natomiast 3 miejsce przypadło Bogusławowi Wojciechowskiemu z Nadleśnictwa Opoczno, Najlepszą zawodniczką została Justyna Martyniuk z Nadleśnictwa Skierniewice, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Kluzowski z Nadleśnictwa Piotrków.

Puchar fair-play, który ufundowała RSPL "Ziemi Łódzkiej" NSZZ Solidarność otrzymał Andrzej Rek z Nadleśnictwa Opoczno.

Najlepszą drużyną w grach podwójnych okazali się zawodnicy z biura RDLP w Łodzi, którzy w finale pokonali Nadleśnictwo Płock. Trzecie miejsce zdobyła po widowiskowym meczu drużyna z N. Piotrków pokonując N. Opoczno.

Najlepsi tenisiści będą reprezentowali RDLP w Łodzi na XVIII Mistrzostwach Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym, które w tym roku odbędą się na terenie RDLP w Pile.