Lista aktualności Lista aktualności

XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi.

W dniu 7 czerwca 2019 r. na terenie Nadleśnictwa Łąck odbyło się szkolenie dotyczące aktualnych problemów w zakresie udostępniania drzewostanów poprzez sieć szlaków operacyjnych do maszynowego pozyskania i zrywki na przykładzie Nadleśnictwa Łąck, które poprowadził Lucjan Żukowski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Łąck. W tym dniu został rozegrany również XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi.

W turnieju uczestniczyło 13 drużyn z 18 nadleśnictw. Wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom gry. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Nadleśnictwa Przedbórz. Drugie miejsce po niezwykle widowiskowym finale, przypadło drużynie gospodarzy z Nadleśnictw Łąck-Płock, natomiast trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Nadleśnictw Skierniewice - Radziwiłłów, której zawodnicy pokonali drużynę z Nadleśnictw Kutno – Gostynin.

Drużyna z Nadleśnictwa Opoczno za sportową postawę na boisku, otrzymała nagrodę fairplay, ufundowaną przez Organizację Zakładową NSZZ Solidarność Pracowników Leśnictwa przy RDLP w Łodzi.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi, zorganizowało Nadleśnictwo Łąck, ZO SITLiD w Łodzi oraz Koło SITLiD przy Nadleśnictwie Łąck.

Królem strzelców został Mateusz Rek z Nadleśnictwa Przedbórz, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Tomasza Ozgę z N. Przedbórz.

Najlepszym kibicem została Magdalena Grabowska z N. Skierniewice.